Šaudykla

 

Sveiki,

Pradedam pavasarinį šaudymo sezoną atsinaujinusioje Padubysio šaudykloje.
Kviečiame savaitgaliais nuo 11 iki 17 valandos
Prieš atvykstant prašom pasiskambinti: 

8633 4dudu4du (šeštadieniais), 8686 09118
Kainos:
1 žmogui - 30.- lt/val; 50.- lt/2val
Įskaičiuota: 1 stovas taikiniui, 1 virstantis taikinys, 1 lėkštutė

Sektorius - 80.- lt/val; 130.- lt/2val
Įskaičiuota: 3 stovai taikiniui, 4 virstantys taikiniai, 3 lėkštutės

Taip pat yra galimybė pasinaudoti šašlykine ir po treniruotės ramiai užkasti. Reiktų pasirūpinti tik maistu ir malkomis

 

   Šaudykloje yra įrengta 14 šaudymo sektorių, kuriuose šaudymo nuotolis nuo 15 iki 35 metrų. Šaudoma į popierinius ir metalinius taikinius. Galima šaudyti visų rūšių ginklais. Taip pat galima iššaudyti karabinus nuo 50 iki 300 metrų atstumu tam specialiai įrengtoje galerijoje. Čia vienu metu gali šaudyti iki 6 šaulių.
Ginklus galite atsivežti savo arba išsinuomoti pas mus. Šiuo metu galime pasiūlyti Glock 17, Saiga (AK74), Mosin Nagan, Mossberg, MP5, Toz-15, Makarov.

 

  Kviečiame išbandyti akies taiklumą šaudant į lėkštutes, kitaip dar vadinamas stendinis šaudymas - šaudymas į specialius skrendančius taikinius (lėkštutes, dar vadinamas "moliniais karveliais"). Šaudoma iš lygiavamzdžio šautuvo. Maksimalus leidžiamas kalibras - 12. Šaudymu į sportinius taikinius gali užsiimti bet kokios lyties ir amžiaus žmonės: nuo devynerių iki devyniasdešimties metų. Be to, paskutiniu metu pastebimas didėjantis moterų ir vaikų dalyvavimas, taip ši sporto šaka, aktyvaus laisvalaikio pramoga po truputį tampa šeimynine.

 

  Taktinio Mokymo centro šaudykloje ne tik patirsite šaudymo malonumus, bet ir gryname ore atsigausite emociškai, fiziškai. Aktyvias pramogas galite papildyti tradiciniais laisvalaikio užsiėmimais ir čia pat po atviru dangum bendraudami su draugais išsikepsite dešreles ar gurkšnosite karštą arbatą, kavą.

   Laukiame tiek patyrusių šaulių, tiek pirmą kartą rankoje ginklą laikysiančių. Profesionalūs instruktoriai visad pasiruošę padėti bet kokiais klausimais.